Strona głównaKategoria głównaZdjęcia z drona – wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka!

Zdjęcia z drona – wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka!

Aby zrobić zdjęcia z lotu ptaka, wcale nie potrzeba samolotu, helikoptera czy motolotni. Dzisiaj najczęściej materiały tego rodzaju przygotowuje się z wykorzystaniem dronów!

Drony to bezzałogowe samoloty, które mają kompaktową konstrukcję i są sterowane specjalnymi pilotami z poziomu ziemi. Dzisiaj to powszechnie używane urządzenia, które można kupić w coraz niższych cenach.

Z dronów korzystają różne osoby. Drony używane są także podczas przygotowywania ciekawych filmów oraz fotografii z lotu ptaka. W jaki sposób można przyszykować niesamowite zdjęcia z drona? Podpowiadamy, jak to możliwe!

Zdjęcia z drona – wspaniałe widoki!

Jeśli chcemy uzyskać zdjęcia lotnicze, które będą w efektowny sposób prezentowały widoki z lotu ptaka, zdjęcia z drona będą w tym przypadku zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

Drony wyposażone są w specjalne kamery, które mogą nagrywać filmy i robić zdjęcia z góry. Są sterowane przez operatora z użyciem specjalnego pilota, często podłączonego także do smartfona, dlatego ma on stały dostęp do widoku z drona i może dzięki temu przygotowywać niesamowite materiały.

Obecnie zdjęcia z drona oraz filmy tego rodzaju są spotykane bardzo często – w reklamach, w filmach korporacyjnych, w blogach on-line, w produkcjach telewizyjnych, w prezentacjach, a także w wielu innych materiałach.

Wykonanie fotografii i filmów z drona jest proste, szybkie oraz tanie – dzięki temu są one tak chętnie zamawiane.

Jak zrobić zdjęcia z drona?

Aby zrobić zdjęcia z drona, będziemy przede wszystkim potrzebowali sprzętu tego rodzaju. Nie trzeba jednak wcale decydować się na jego zakup, ponieważ alternatywnym wyborem w tym przypadku jest skorzystanie z usług firm, które zajmują się przygotowywaniem materiałów z drona na zamówienie klienta.

Drony, zwłaszcza te wyższej klasy, to drogi sprzęt. Aby uzyskać najlepsze ujęcia, muszą być także obsługiwane przez doświadczonego operatora. Właśnie dlatego w sytuacji, gdy zdjęcia z drona mają posłużyć do celów promocyjnych czy informacyjnych, warto zdecydować się na skorzystanie z fachowych usług.

Tego rodzaju usługi oferuje również firma Czarna Zebra, która dysponuje wysokiej klasy sprzętem do nagrywania, a także zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy dodatkowych usług, na przykład związanych z postprodukcją materiału fotograficznego.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej:

Zatem wtedy, gdy chodzi o uzyskanie wyjątkowych zdjęć lotniczych, zdjęcia z drona to najlepszy wybór!

Ostatnie posty