Strona głównaKategoria głównaTabletka po ellaOne – zamów przez internet

Tabletka po ellaOne – zamów przez internet

Zdobycie tabletki po takiej jak ellaOne nie musi być skomplikowane. W jaki sposób można zakupić antykoncepcję awaryjną szybko i dyskretnie?

Nie zawsze antykoncepcja stosowana podczas stosunku działa skutecznie. Gdy para używa prezerwatyw, może dojść do pęknięcia lub zsunięcia się prezerwatywy. Także czasami dochodzi do stosunku bez zabezpieczenia.

W takich właśnie przypadkach może być potrzebna antykoncepcja awaryjna, czyli tak zwana tabletka dzień po czy tabletka po.

Aktualnie najbardziej popularnym środkiem tego rodzaju dostępnym w sprzedaży w Polsce jest ellaOne. Czym dokładnie jest antykoncepcja awaryjna ellaOne i jak można ją zdobyć?

EllaOne – co to jest?

Tabletka ellaOne zawiera składnik aktywny taki jak octan uliprystalu – jest to związek niebędący hormonem, który oddziałuje na receptory progesteronu w organizmie kobiety.

Octan uliprystalu stosowany jest przede wszystkim jako antykoncepcja awaryjna. Tabletkę zawierającą związek należy spożyć maksymalnie w ciągu 5 dni po stosunku seksualnym, w przypadku którego nie stosowano zabezpieczenia albo zabezpieczenie do zawiodło.

Tabletka ellaOne jest nowocześniejszą alternatywą dla tabletki Escapelle, która zawiera inny związek – lewonorgestrel. Tabletka Escapelle zapewnia skuteczność także w krótszym okresie – należy zażyć ją w terminie do 3 dniu po stosunku.

Jak działa ellaOne?

Tabletki ellaOne wykazują bardzo wysoką skuteczność w zapobieganiu ciąży. Wpływają one na aktywność kobiecego hormonu – progesteronu i powodują zablokowanie owulacji, czyli uwolnienia komórki jajowej przez jajniki.

Zażycie tabletki ellaOne może wywoływać takie działania niepożądane jak: bóle brzucha, nieregularne miesiączkowanie i zaburzenia miesiączkowania.

Preparat może wchodzić również w interakcje z innymi lekami oraz suplementami diety oraz ziołami, dlatego przed jego zażyciem należy dokładnie zapoznać się z ulotką.

Gdzie można kupić tabletkę ellaOne?

Przez krótki okres tabletka ellaOne była dostępna na sprzedaż w Polsce bez recepty – można było zakupić ją w wielu aptekach na terenie całego kraju. Obecnie, aby ją otrzymać, konieczna jest recepta od lekarza.

Tabletki po można zamawiać również przez internet w serwisach, które umożliwiają konsultacje lekarskie z wystawieniem recepty on-line i jej natychmiastową realizacją. Następnie lek przesyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta.

Z takiej formy zakupu antykoncepcji awaryjnej można skorzystać na stronie internetowej pod adresem: https://www.e-umed.pl/produkt/ellaone.

Ostatnie posty