Strona głównaKategoria głównaKubki z nadrukiem – sprawdzony pomysł na upominek firmowy

Kubki z nadrukiem – sprawdzony pomysł na upominek firmowy

Upominki firmowe to sprawdzony wybór jako wsparcie akcji marketingowych. Dzisiaj zamawiane są przez wiele firm, które szukają praktycznych i skutecznych metod na promocję swojego biznesu. Jak zamówić najlepsze kubki reklamowe?

Z kubków często korzystamy na co dzień. Pijemy z nich ulubioną kawę czy herbatę oraz inne napoje. Właśnie dlatego, podobnie jak długopisy czy notesy, kubki stały się popularnym gadżetem reklamowym wybieranym przez wiele firm.

Zamówienie kubków reklamowych to obecnie żaden problem. Można zrobić to nawet całkowicie przez internet – bez wychodzenia z biura. Jakie kubki najlepiej sprawdzą się jako upominki firmowe?

Jakie kubki reklamowe wybrać?

Najlepszy będzie kubek z nadrukiem, który niesie ze sobą przekaz reklamowy. Firmy, które zajmują się sprzedażą takich właśnie kubków, mogą dopasować je indywidualnie do życzeń klienta, czyli dokonać ich personalizacji.

Najczęściej reklamowy kubek z nadrukiem posiada logo firmy lub jej nazwę. Na kubku mogą znaleźć się również inne informacje, na przykład adres firmy, zdjęcie jej siedziby, oferty, wykaz świadczonych usług.

Oczywiście, kubki z nadrukiem mogą mieć też bardziej fantazyjny wygląd – takie kubki firmowe mogą posiadać śmieszne nadruki ze zwierzętami, z komiksami, nadruki okazjonalne, na przykład na święta, motta, więc możliwości są w tym przypadku bardzo szerokie.

Najczęściej firmy wykonujące kubki z nadrukiem na zamówienie zatrudniają również własnych grafików, którzy mogą przygotować dla klienta projekt graficzny zgodnie z jego życzeniami.

Gdzie zamówić kubki z nadrukami?

Usługi w zakresie realizacji kubków firmowych oferuje obecnie wiele firm. Można zamawiać je stacjonarnie, ale również można zrobić to całkowicie przez internet, jak wskazaliśmy wcześniej.

Usługi w zakresie realizacji kubków firmowych oferuje firma Duże Kubki, która wykonuje je zgodnie z dostarczonym przez klienta projektem graficznym. Można złożyć zamówienie już od jednej sztuki kubka z nadrukiem – im większe zamówienie, tym koszt jednego kubka jest niższy.

Skorzystanie z takiej oferty jest bardzo łatwe. Wchodzimy na stronę internetową firmy, a potem przystępujemy do złożenia zamówienia. Wybieramy rozmiar i liczbę kubków, wgrywamy projekt, wypełniamy formularz zamówienia i potwierdzamy go. Potem wystarczy tylko opłacić zamówienie i poczekać na jego realizację. W zależności od liczby kubków firma może wykonać je w terminie 2-7 dni roboczych.

Zamówienia na kubki firmowe z nadrukiem można składać na stronie internetowej:

Ostatnie posty