Strona głównaKategoria głównaIle kosztuje wynajem namiotów ogrodowych?

Ile kosztuje wynajem namiotów ogrodowych?

Namioty ogrodowe doskonale nadają się na różnego rodzaju eventy. Teraz nie trzeba kupować ich na własność, aby z nich skorzystać. Można również wybrać atrakcyjną ofertę wynajmu w przystępnych cenach!

Namioty ogrodowe – namioty eventowe to jeden z praktycznych elementów wyposażenia każdego wydarzenia odbywającego się na świeżym powietrzu. Są produkowane w różnych wymiarach i kształtach, na przykład jako kwadratowe lub prostokątne pawilony, ale również można spotkać się z innymi konstrukcjami, na przykład takimi jak namioty gwiazdy.

Aktualnie spotykane są podczas wielu różnych eventów pod chmurką, między innymi pikników firmowych, dni miast, festynów wiejskich, akcji promocyjnych, bankietów, konferencji, szkoleń, a także imprez prywatnych, na przykład takich jak wesela, urodziny.

Konstrukcje tego rodzaju pełnią kilka ważnych funkcji:

  • zapewniają ochronę w przypadku załamania pogody, a także zabezpieczają przed nadmiernym żarem lejącym się z nieba
  • pomagają w wygrodzeniu przestrzeni podczas wydarzenia
  • sprawiają, że event ma jeszcze bardziej uroczysty charakter

Wobec tego wtedy, gdy planowane jest jakieś wydarzenie na świeżym powietrzu, warto zadbać o to, aby do dyspozycji jego uczestników były również odpowiednie namioty ogrodowe wynajem tego rodzaju wyposażenia to najpopularniejsza opcja.

Wynajmij namiot na event i nie przepłacaj

Wynajem namiotów eventowych to zdecydowanie najkorzystniejsza opcja pod względem cenowym. Zakup nowej konstrukcji tego rodzaju nie jest tani. Trzeba przygotować się na wydatek od kilkuset złotych za mniejszy namiot do nawet kilku tysięcy złotych za konstrukcję o większej powierzchni.

Wtedy, gdy potrzebujemy namiot ogrodowy tylko na określony czas, najlepszym wyborem będzie jego wypożyczenie – wtedy za usługę zapłacimy tylko ułamek ceny przedmiotu.

Zatem jeśli chodzi o namioty ogrodowe wynajem to najlepsza propozycja wtedy, gdy nie planujemy organizacji serii eventów.

Ceny wynajmu namiotów ogrodowych

Na koszty wynajmu namiotów ogrodowych na eventy składa się wiele różnych czynników. To między innymi wielkość i rodzaj namiotu, miejsce jego dostawy, polityka cenowa wypożyczalni.

Ceny najczęściej rozpoczynają się od 200-300 złotych za mniejsze namioty eventowe na jeden dzień. Cena za namiot o większej powierzchni może wynieść już przeszło 1000 złotych za jedną dobę. Namioty takie jak gwiazdy to koszt około 750 złotych za jeden dzień. Podane ceny przykładowe są cenami netto.

Do skorzystania ze swoich usług w zakresie wynajmu namiotów ogrodowych zaprasza firma:

Ostatnie posty