Strona głównaKategoria głównaFilmy reklamowe – doskonały dodatek na stronę WWW!

Filmy reklamowe – doskonały dodatek na stronę WWW!

Reklama w formie filmowej najczęściej kojarzy nam się z telewizją, ale warto wskazać, że również ma ona znacznie szersze zastosowanie. Doskonale sprawdzi się także jako dodatek na strony internetowe!

Filmy reklamowe mogą prezentować sposób działania firmy, jej siedzibę, mogą przedstawiać jej ofertę oraz stanowić relację z różnych eventów, na przykład bankietów, targów, pikników firmowych.

Dzisiaj najczęściej filmy reklamowe kojarzone są z reklamą w telewizji, ale mogą być one również używane na wiele innych sposobów. Jednym z przykładów są strony internetowe, na których również można umieścić filmy tego rodzaju.

Jaki film sprawdzi się na strony internetowe? Jakie elementy powinien zawierać? Dlaczego warto go zamieścić? Gdzie można go umieścić? W końcu, kto powinien go zrealizować?

Jaki film reklamowy na stronę internetową będzie najlepszy?

Strona internetowa nie musi zawierać tylko i wyłącznie zwykłych treści oraz statycznych obrazów. Może posłużyć również do prezentowania filmików.

Na stronę internetową najlepiej sprawdzają się filmy reklamowe, które prezentują bliżej ofertę firmy oraz jej siedzibę i pracę. Takie produkcje mogą pełnić wówczas dwie funkcje, czyli mogą być zarówno promocyjne, jak również informacyjne.

Dlaczego warto mieć film na stronie WWW?

Posiadanie filmu na stronie internetowej ma wiele zalet. Przede wszystkim powoduje on, że strona internetowa wygląda na bardziej profesjonalną, wzbudza większe zaufanie, co przekłada się z kolei na budowę pozytywnego wizerunku firmy.

Strona jest także bardziej urozmaicona i zachęca wchodzącą na nią osobę do pozostania na niej na dłużej, co z kolei zwiększa szansę na skorzystanie z oferty.

Gdzie umieścić film reklamowy na stronie internetowej?

Najczęściej filmy reklamowe na stronach internetowych umieszczane są na stronach głównych, na przykład w tle. Odpowiednio zoptymalizowane nie ładują się długo, dlatego też nie zakłócają działania strony.

Także filmiki mogą być umieszczone w innych miejscach strony internetowej, na przykład na stronie „O firmie”, na blogu internetowym, mogą stanowić uzupełnienie oferty.

Jak zamówić film reklamowy na stronę internetową?

Aktualnie to żaden problem, ponieważ produkcją filmową zajmuje się wiele agencji. Profesjonalne oferty w tym zakresie oferuje między innymi firma Czarna Zebra, która dysponuje nowoczesnym sprzętem do realizacji filmów reklamowych i zapewnia kompleksową obsługę w ramach produkcji filmowej.

Więcej informacji o ofercie produkcji filmowej można znaleźć na stronie WWW firmy pod adresem:

Ostatnie posty