Strona głównaKategoria głównaKubek ze zdjęciem – zamówisz go przez internet

Kubek ze zdjęciem – zamówisz go przez internet

Chcesz mieć kubek inny niż zwykle? A może chcesz podarować taki upominek bliskiej ci osobie? W takim przypadku możesz zamówić go już teraz przez internet!

Sklepowe półki uginają się pod ciężarem różnych kubków idealnych do kawy i do herbaty. Można przebierać w kształtach, wzorach i kolorach, aby znaleźć coś ciekawego dla siebie lub w upominku.

Jeśli jednak szukasz kubka, który będzie jedyny w swoim rodzaju, wybierz kubek ze zdjęciem, które będzie wybrane przez ciebie. Teraz można zakupić go również on-line!

Kubek z twoim zdjęciem

Kubek może być uzupełniony o zdjęcie z twojej kolekcji, aby stać się wyjątkowym dodatkiem oraz jednocześnie pamiątką, która będzie przypominała o ważnych momentach.

Firmy wykonujące kubki ze zdjęciem mogą spełnić niemalże każde życzenie swoich klientów i wykonać wysokiej jakości nadruk na nawierzchni kubka – zgodnie z formularzem zamówienia.

Jako nadruk można wybrać zdjęcie z wakacji, zdjęcie z ważnego wydarzenia, na przykład ze ślubu, wesela, z urodzin, portret zdjęciowy, pamiątkowe zdjęcie sprzed lat – możliwości są nieograniczone!

Jak wykonuje się kubki ze zdjęciem?

Gdy chcemy zamówić kubek ze zdjęciem, musimy wybrać firmę, która wykona dla nas taką usługę. Można zrobić to również całkowicie przez internet – bez wychodzenia z domu.

Przede wszystkim potrzebujemy zdjęcia do projektu. Najlepiej, aby było to zdjęcie wysokiej jakości, czyli miało dużą rozdzielczość. W przeciwnym przypadku nadruk nie wyjdzie czytelny. Zdjęcie można też samemu obrobić, na przykład wykonać ramkę, dodać jakiś napis. W tym celu można wykorzystać ogólnodostępne, darmowe programy do obróbki graficznej.

Potem przygotowany projekt dodajemy do zamówienia. Firma sprawdza go pod względem poprawności i potwierdza zamówienie, jeśli wszystko się zgadza. Po opłaceniu zamówienia rozpoczyna się jego realizacja. Swój kubek ze zdjęciem można mieć u siebie już w przeciągu paru dni.

Gdzie zamówić kubek ze zdjęciem?

Jeśli także chcesz zamówić kubek ze zdjęciem, możesz zrobić to w sklepie internetowym Duże Kubki, który oferuje dostęp do szerokiej gamy kubków dla każdego, kto lubi herbatę, kawę i inne napoje.

W ofercie sklepu dostępne są kubki w dwóch pojemnościach, a mianowicie 330 ml oraz 440 ml, dlatego to także idealna propozycja dla osób lubiących pić większe ilości swoich ulubionych napojów.

Zamówienie na kubek ze zdjęciem w sklepie internetowym Duże Kubki można złożyć na stronie internetowej: Kup teraz dla siebie lub jako uroczy prezent dla bliskiej osoby!

Ostatnie posty