Strona głównaKategoria głównaKubek z twoim napisem – oryginalny pomysł na prezent!

Kubek z twoim napisem – oryginalny pomysł na prezent!

Wybranie ciekawego prezentu dla ważnej osoby może być sporym problemem. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, wybierz kubek z ciekawym napisem przygotowanym zgodnie z twoim życzeniem!

Nieważne, czy chodzi o urodziny, czy o prezent mikołajkowy, znalezienie czegoś w sam raz dla danej osoby może być dużym problemem. Jeśli nie wiemy, na co się zdecydować, możemy wybrać jeden z uniwersalnych upominków – w tej roli kapitalnie sprawdzi się kubek z napisem, który będzie wykonany na indywidualne zamówienie.

Kubek inny niż wszystkie!

Dzisiaj każdy z nas może podarować taki upominek, który będzie poddany personalizacji. Takie upominki są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ nie ma dwóch takich samych. Co więcej, wręczając taki podarunek, wyrażamy nim swoje uczucia, ponieważ wręczamy coś, w czego przygotowanie włożyliśmy czas i serce.

Kiedyś zamówienie takiego prezentu było bardzo trudne – dzisiaj personalizowany kubek z napisem czy grafiką można zamówić nawet bez wychodzenia z domu w sklepach internetowych.

Na stronach sklepów oferujących kubki personalizowane można znaleźć gotowe wzory lub można dostarczyć własny wzór zgodnie z instrukcją. Na kubku może znaleźć się sentencja, zdjęcie lub grafika – możliwości są w tym przypadku niemalże nieograniczone!

Ile kosztuje kubek z napisem?

Koszty wykonania kubków z napisami na zamówienie wcale nie są bardzo wysokie. Musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 25-40 złotych w zależności od rodzaju i pojemności kubka.

Wobec tego personalizowany kubek z napisem wcale nie jest tak wysokim wydatkiem, jak może się wydawać.

Gdzie kupić kubek z nadrukiem na zamówienie?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, kubki tego rodzaju można bez problemu zamówić również przez internet.

Sklepy on-line oferują szeroką gamę kubków do wyboru z usługą personalizacji – mogą wykonać ją już w ciągu paru dni i potem przekazać kubek do dostarczenia kurierowi. Wobec tego na zamówienie nie trzeba długo czekać.

Proces składania zmówienia jest bardzo prosty:

  • wybieramy rodzaj kubka
  • wgrywamy na stronę projekt
  • wpisujemy dane zamówienia
  • czekamy na potwierdzenie
  • opłacamy zamówienie
  • czekamy na przesyłkę z kubkiem

Jeśli także chcesz podarować kubek z napisem na zamówienie, skorzystaj z oferty sklepu To właśnie tutaj znajdziesz stylowe kubki z różnymi gotowymi wzorami i możesz zamówić je on-line z własnym nadrukiem. W sklepie do wyboru są nie tylko kubki o standardowych pojemnościach, ale także duże kubki o pojemności 440 ml. Sprawdź je już teraz on-line i złóż swoje zamówienie!

Ostatnie posty