Strona głównaKategoria głównaFilmy z drona – jak je wykonać?

Filmy z drona – jak je wykonać?

Drony to nie tylko dobra zabawa. To również świetny sposób na zdjęcia i filmy, które pokazują panoramę z niezwykłej perspektywy!

Urządzenia takie jak drony to statki powietrzne, które poruszają się bez załogi – są sterowane przez osobę korzystającą ze specjalnego pilota. Drony mają wszechstronne zastosowanie – używane są między innymi w branży militarnej, przez służby takie jak Policja, przez naukowców do prowadzenia stosownych pomiarów.

Drony mogą kupować również osoby prywatne – są najczęściej używane jako sposób na dobrą zabawę, ale również mogą mieć bardziej praktyczne przeznaczenie, na przykład stosowane są do robienia filmów i zdjęć.

Zdjęcia z powietrza – z dronami to żaden problem!

Ze względu na swój sposób działania drony są powszechnie używane jako urządzenia wspomagające produkcję filmową i fotograficzną. Zdjęcia oraz filmy z dronów są jedyne w swoim rodzaju – pozwalają na efektowną prezentację przestrzeni z lotu ptaka.

Zdjęcia i filmy z dronów mają wszechstronne zastosowanie – używane są między innymi do dokumentowania krajobrazów, rejestrują różnego rodzaju wydarzenia plenerowe, na przykład pikniki, wydarzenia sportowe, koncerty. Także stosowane są przy tworzeniu filmów korporacyjnych – prezentują wtedy firmę, jej ofertę. Wobec tego możliwości zastosowania filmów z dronów są naprawdę różnorodne!

Drony mogą być dowolnie sterowane przez użytkownika – mogą przygotowywać statyczne zdjęcia oraz dynamiczne firmy. Zastosowanie w nich specjalnych kamer i aparatów Full HD, a nawet 4K pozwala na uzyskanie najlepszej jakości materiałów.

Gdzie można zamówić filmy z dronów?

Aby otrzymać wyjątkowe zdjęcia oraz filmy z dronów, nie trzeba wcale decydować się na zakup tego rodzaju sprzętu na własność – jego ceny są dość wysokie. Alternatywnym wyborem jest skorzystanie z usług firm, które wykonują zdjęcia lotnicze i filmy tego rodzajów.

Usługi tego rodzaju oferuj między innymi firma Czarna Zebra, która dysponuje nowoczesnymi dronami pozwalającymi na tworzenie wspaniałych ujęć o wszechstronnym zastosowaniu. Drony sterowane są przez doświadczonych operatorów, którzy wiedzą, jak przygotować najlepsze materiały, które następnie mogą być też zmontowane na życzenie.

Więcej informacji o ofercie firmy można znaleźć na jej stronie internetowej:

Zatem jeśli chodzi o zdjęcia i filmy, które będą prezentowały budynki, krajobrazy, eventy z lotu ptaka, najlepszym wyborem będzie skorzystanie z usług firm, które w tym zakresie mogą zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie!

Ostatnie posty