Strona głównaKategoria głównaPark dmuchańców – imprezy firmowe inne niż zwykle!

Park dmuchańców – imprezy firmowe inne niż zwykle!

Impreza firmowa to doskonały sposób na spędzenie przyjemnego czasu ze współpracownikami oraz na zbudowanie dobrze zintegrowanego zespołu. Spotkanie może odbywać się w wielu miejscach – nie tylko w restauracji czy pubie!

Dla pracodawcy organizacja imprezy firmowej ma wiele plusów. Przede wszystkim prowadzenie takich spotkań jest rekomendowane pod względem integracji zespołu. Podczas imprezy pracownicy mogą poznać się bliżej i nawiązać nowe znajomości, co może wpłynąć pozytywnie na atmosferę w pracy.

Imprezy firmowe stanowią również sposób na podziękowanie pracownikom – często organizowane są pod koniec roku, a także po zakończeniu ważnego projektu czy też z innych okazji. Każdy dzień jest dobry, by miło spędzić czas!

Gdzie można urządzić imprezę firmową?

Imprezy firmowe najczęściej kojarzą się ze spotkaniami po godzinach w restauracjach i w pubach. Warto jednak wskazać, że tak naprawdę można spędzić czas na wiele innych sposobów – zarówno na miejscu, jak i wyjazdowo.

Dzisiaj imprezy firmowe coraz rzadziej są oficjalnymi spotkaniami. Częściej kładzie się nacisk na dobrą zabawę, która niesie ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji i pozwala na zapomnienie choć na chwilę o biznesowej rzeczywistości.

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa typu „imprezy firmowe Lublin”, możemy znaleźć wiele ofert. Warto zwrócić szczególną uwagę na jedną z nich, która na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto lubi adrenalinę!

Park dmuchańców – wyjątkowe miejsce na imprezę firmową!

Jednym z ciekawych miejsc na imprezę firmową może być park rozrywki taki jak park dmuchańców. Dzisiaj takie parki otwierane są w Polsce coraz częściej i oferują mnóstwo wyjątkowej rozrywki nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych.

Jeśli chodzi o takie imprezy firmowe Lublin jest najlepszym miejscem, aby je wyprawić. To właśnie tutaj działa Bounce, czyli największy na świecie park dmuchańców. W ogromnej sali zgromadzono tutaj wiele dmuchanych zabawek, które doskonale nadają się do aktywnego spędzania czasu.

Firma, która prowadzi park Bounce, zajmuje się także organizowaniem imprez firmowych. Dysponuje łącznie 3 salami typu VIP, a także pozwala na wynajęcie całego obiektu – również poza standardowymi godzinami otwarcia. Na miejscu można skorzystać też z dodatkowych usług, na przykład z cateringu, usług fotograficznych. Oferta dostępna jest pod adresem:

Więcej informacji o atrakcjach w Bounce można znaleźć na stronie internetowej obiektu. Warto wykonać rezerwację z wyprzedzeniem, by mieć pewność, że obiekt będzie przygotowany na gości wybranego dnia.

Ostatnie posty