Strona głównaKategoria głównaNamioty na eventy – wynajmij stylowy namiot na wydarzenie!

Namioty na eventy – wynajmij stylowy namiot na wydarzenie!

Urządzenie wydarzenia na zewnątrz wymaga zastosowania odpowiedniego wyposażenia eventowego. Aby zapobiec sytuacji, gdy goście nie będą mieli schronienia przed palącym słońcem albo deszczem, warto pomyśleć o namiotach eventowych. Co wybrać?

Pikniki firmowe, akcje promocyjne, dni miast, wesela w plenerze – to tylko niektóre wydarzenia, podczas których namioty eventowe na pewno się przydadzą. Pozwolą one gościom na uzyskanie schronienia i dodatkowo sprawią, że event może być jeszcze bardziej stylowy.

Obecnie nie trzeba decydować się na zakup tego rodzaju wyposażenia. Można go również wynająć!

Jakie namioty na eventy wybrać?

Aktualnie podczas różnych wydarzeń plenerowych można zobaczyć rozmaite namioty ogrodowe i eventowe.

Najbardziej popularne z nich to namioty typu pawilon, które rozkładane są na specjalnej konstrukcji stalowej. Zapewniają odpowiednią ochronę przed czynnikami pogodowymi. Mogą być również poddawane personalizacji, na przykład przez umieszczenie na nich logo firmy czy wydarzenia.

Takie namioty mogą mieć różne kształty oraz wielkości, dlatego można dostosować je indywidualnie do wydarzenia, podczas którego mają być wykorzystane.

Oprócz tych tradycyjnych konstrukcji można spotkać się również z innymi, na przykład z namiotami typu gwiazda. W tym przypadku mamy do czynienia z konstrukcją, która przypomina gwiazdę lub też tradycyjny namiot rozciągnięty na boki. Takie namioty świetnie prezentują się w nowoczesnym otoczeniu, dlatego chętnie wybierane są na trendy eventy, podczas których ważna jest efektowna aranżacja.

Namioty typu gwiazda wykonane są z wytrzymałych materiałów poliestrowych, które zapewniają im optymalną wodoodporność, a także trwałość. Średnica takiego namiotu o średniej wielkości to około 12 metrów.

Skąd zdobyć namioty na eventy?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, gdy chodzi o namioty tradycyjne ogrodowe czy też namiot gwiazda wynajem to jedna z popularnych opcji. W tym przypadku nie trzeba już kupować namiotu na własność, co jest także powiązane ze sporym kosztem. Tańszym wyborem jest wypożyczenie go na określony czas.

Wynajem namiotu na eventy to wydatek od około 200 do 1000 złotych za dobę w zależności od tego, z jakiego rodzaju konstrukcją mamy do czynienia.

Swoje usługi w tym właśnie zakresie zapewnia również firma Siedze na Palecie, która oferuje swoim klientom szeroką gamę ekologicznych mebli ogrodowych i namiotów ogrodowych, w tym także można wybrać u niej namiot gwiazda wynajem jest bardzo tani. Pełna oferta dostępna jest pod adresem: .

Ostatnie posty