Strona głównaKategoria głównaDlaczego warto wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym?

Dlaczego warto wybielać zęby w gabinecie stomatologicznym?

Marzysz o hollywoodzkim uśmiechu? W takim przypadku warto wybrać się na wybielanie zębów do gabinetu stomatologicznego. To usługa, która pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów niż wybielanie w domu?

Nie każdego z nas natura obdarzyła naturalnie białymi zębami. Czasami mają one żółtawy odcień, są pokryte przebarwieniami oraz osadem, które dodatkowo zmieniają ich odcień. Aby uśmiech wyglądał lepiej, warto zdecydować się na wybielanie zębów Rybnik to jedno z miast, gdzie można skorzystać tego rodzaju usługi.

Na czym polega wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to profesjonalny zabieg, którego celem jest nadanie zębom jaśniejszego koloru. W tym celu stosuje się specjalne preparaty, które zawierają składniki wybierające, które nie powodują uszkodzenia szkliwa zębów.

Do wybielania zębów można stosować preparaty w różnych formach, na przykład jako pasty, żele wybierające, specjalne pasty. Środki te można wykorzystać w domu, ale warto wskazać, że profesjonalne wybielanie oferują także gabinety stomatologiczne.

Wybielanie zębów w gabinecie polega przede wszystkim na wykorzystaniu specjalnych nakładek albo na wybielaniu lampą UV.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Pierwsza metoda wybielania to wybielanie nakładkowe, które pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów, ale także wymaga czasu.

Wybielanie nakładkowe polega na przygotowaniu przez stomatologa specjalnych nakładek na zęby, które potem są uzupełniane wybielającym żelem. Nakładki ściśle przylegają do zębów, więc efekt wybielania jest tak dobry.

Druga metoda to wybielanie z użyciem lampy UV. Wówczas efekt można uzyskać w ciągu jednego zabiegu. Na zęby nanoszony jest specjalny preparat wybielający, który zaczyna działać pod wpływem światła lampy UV.

W każdym z tych przypadków wybielanie zębów Rybnik oraz w innych miejscowościach jest bardzo skuteczne – efekty są lepsze niż w przypadku wybielania domowego, ponieważ stosuje się wtedy większe stężenia preparatów wybielających i specjalistyczne wyposażenie.

Ile kosztuje wybielanie zębów w gabinecie?

Za profesjonalne wybielanie zębów Rybnik, a także w innych miejscowościach zapłacimy więcej niż za wybielanie domowe, ale, jak wspomnieliśmy wcześniej, efekty są lepsze.

Cena wybielania nakładkowego to zwykle od około 400 do 800 złotych, z kolei za wybielanie zębów lampą UV zapłacimy od 800 do 1200 złotych.

Więcej informacji o wybielaniu zębów, także o cenach tego rodzaju usług, można znaleźć już teraz na stronie internetowej: https://www.denticacenter.pl/rybnik. Zapraszamy!

Ostatnie posty